Wydarzenia
Wybierz wydarzenie odpowiadające Twoim potrzebom.
WYDARZENIA FIRMOWE
Zorganizujemy dla Ciebie ciekawe wydarzenie firmowe, team building, czy obchody specjalnej okazji w Twojej firmie. Możemy przyjechać do Twojej siedziby lub znaleźć lokal, jakiego potrzebujesz. Wspólnie ustalimy przebieg oraz temat imprezy. Proponujemy kilka wariantów, ale jesteśmy otwarci na Twoje propozycje i sugestie.

1. Kolaż — każdy z uczestników maluje osobny obraz, a na końcu wszystkie obrazy tworzą wspólna całość, przedstawiając jeden obraz. (np. może to być logo lub motyw firmy, czy abstrakcja pasująca do wnętrz siedziby firmy). Kolaż świetnie prezentuje się na ścianach w firmie.
2. WSPÓŁPRACOWNIK — uczestnicy malują portret abstrakcyjny wybranego współpracownika, wylosowanej osoby lub szefa. Dużo śmiechu i dobrej zabawy.
3. TWÓJ TEMAT I WARIANT.
WYDARZENIA PRYWATNE
Urodziny, wieczór panieński/kawalerski, baby shower… każda okazja jest dobra, aby napić się wina i stworzyć coś wyjątkowego. Skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@wypijwymaluj.pl w celu ustalenia szczegółów. Wspólnie ustalimy temat obrazu oraz miejsce organizacji imprezy.
FAQ
Lista najczęściej zadawanych pytań
Szanujemy Wasz czas, dlatego zaczynamy punktualnie o wyznaczonej godzinie. Prosimy abyście przyszli 15 minut przed rozpoczęciem żeby dopasować swoje stanowisko i poczuć się komfortowo. Po krótkim wstępie i wspólnym toaście przechodzimy do malowania. W trakcie imprezy możecie w każdej chwili podejść do stołu z winem i przekąsami, i częstować się do woli.
Made on
Tilda